Catering


Proponujemy bogate usługi cateringowe. Dowozimy pyszne i starannie zabezpieczone jedzenie do domów, biur i wszystkich wybranych przez Państwa miejsc.

Przyjęcie z cateringiem to gwarancja niezapomnianego smaku i jakości. Mogą Państwo wybrać przystawki, desery i dania główne z szerokiej propozycji dań kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowujemy tylko z najświeższych i najlepszych produktów.

Dania po przewiezieniu zachowują świeżość i ciepło, ponieważ są przez nas starannie zabezpieczane i transportowane w odpowiednich termoizolacyjnych opakowaniach. 

Na Państwa życzenie zapewniamy również pełną zastawę stołową, a także profesjonalną obsługę kelnerską, dzięki której będą mogli Państwo w pełni cieszyć się organizowanym przez siebie przyjęciem.

Wystarczy do Nas zadzwonić, zamówić wybrane pozycje i czekać na dostawę! W przypadku zamawiania pełnej obsługi cateringowej imprezy prosimy o kontakt przynajmniej 3 dni przed jej datą. Zamówienia na lunch przyjmujemy codziennie do godziny 11:00 (zapłata przy dostawie).


Konferencje?  Szkolenia? Spotkania firmowe? Pozwól Nam sobie pomóc!